T-Rex 700E PRO DFC HV Super Combo Zobrazit větší

T-Rex 700E PRO DFC HV Super Combo

Nový produkt

Stavebnice špičkového vrtulníku třídy "700" s průměrem rotoru 1582mm, poháněný elektromotorem je dodáván včetně motoru, regulátoru, serv cykliky, vrttulky a stabilizačního systému.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

33 111,00 Kč s DPH

Parametry

Délka 1350mm
Šířka 208mm
Výška 360mm
Rozpětí hlavního rotoru 1582mm
Rozpětí vyrovnávacího rotoru 281mm
Hmotnost 3310g

Více informací

Ani jeden z největších světových výrobců vrtulníků, jakým je firma Align nespí na vavřínech a svoje úspěšné typy stále inovuje a vylepšuje. Důraz je při tom kladem hlavně na další zlepšení letových vlastností a přesnosti ovládání.

Důkazem toho je inovovaná verze jednoho z nejúspěšnějších a největších modelů poháněných elektromotorem, jakým je T-REX 700E DFC HV Super Combo, který nyní nese přívlastek PRO. Tento typ je určen pro ty nejnáročnější uživatele, kteří naplno využijí a ocení jeho potenciál. Už v základu je stavebnice doplněna o vysokovýkonná digitální serva se střídavými motory a s napájecím napětím 4,8-7,4V. Asi největší změnou je zcela nový domeček a ovládání vrtulky, které by mělo zajistit ještě přesnější ovládání. Nové jsou i převody a to jak hlavní , tak i převody vrtulky, které jsou vyráběny na CNC strojích. Hlavní převodová kola mají šikmé ozubení s modulem 1, který zajišťuje tichý chod s dostatečným přenosem výkonu a dlouhou životnost.

Hlavní rám, jehož základem jsou uhlíkové bočnice, které spojuje duralová dostatečně odlehčená spodní deska, ložiskové domky hlavního hřídele a několik rozpěrných sloupků zůstal přakticky beze změn. Spodní část hlavního rámu, poskytuje dostatek místa pro pohonné baterie. Servo ovládání vrtulky má své místo v zadní části hlavního rámu, kde je chráněno před poškozením při pádu modelu. Hlava rotoru i celý ocasní rotor jsou celokovové konstrukce.

Pohonnou jednotku tvoří NOVÝ výkonný střídavý motor ALIGN 800MX(520KV) řízený NOVÝM programovatelným 120A heli regulátorem ICE EDGE HV 120 od firmy Castel. Jako stabilizační systém bezpádlové hlavy slouží řídící jednotka Align 3GX, která umožňuje jak standardní propojení s přijímačem, tak satelitní připojení se systémy Spektrum a JR, případně propojení se systémem S-Bus Futaba.

Model je dodáván, jako stavebnice včetně motoru, regulátoru, serv cykliky a vrtulky, stabilizační jednotky 3GX a uhlíkových listů rotoru a vrtulky.

  • Stavebnice T-REX 700E PRO DFC HV
  • Hliníková ocasní trubka 1x
  • Uhlíková ocasní trubka 1x
  • Uhlíkové listy rotoru 3G 700
  • Výkonný střídavý motor 800MX(520KV)
  • Stabilizační systém 3GX
  • Serva cykliky BL 700H
  • Servo vrtulky BL 750H
  • Regulátor otáček Castle EDGE HV 120
  • Listy vrtulky 3K 105mm

Recenze

Napsat recenzi

T-Rex 700E PRO DFC HV Super Combo

T-Rex 700E PRO DFC HV Super Combo

Stavebnice špičkového vrtulníku třídy "700" s průměrem rotoru 1582mm, poháněný elektromotorem je dodáván včetně motoru, regulátoru, serv cykliky, vrttulky a stabilizačního systému.

14 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: