T-REX 600E PRO DFC Super Combo Zobrazit větší

T-REX 600E PRO DFC Super Combo

Nový produkt

Stavebnice špičkového vrtulníku třídy "600" s průměrem rotoru 1347mm, poháněný elektromotorem je dodáván včetně motoru, regulátoru, serv cykliky, vrtulky, stabilizační jednotky a listů rotoru.

Více informací

Skladem u dodavatele

23 741,00 Kč s DPH

Parametry

Délka 1160mm
Výška 319mm
Rozpětí hlavního rotoru 1347mm
Hmotnost 2840g

Více informací

Ani jeden z největších světových výrobců vrtulníků, jakým je firma Align nespí na vavřínech a svoje úspěšné typy stále inovuje a vylepšuje. Důraz je při tom kladem hlavně na další zlepšení letových vlastností, přesnosti ovládání.  

Důkazem toho je nová verze jednoho z nejúspěšnějších modelů poháněných elektromotorem, jakým je T-REX 600E PRO DFC Super Combo. I když hlavní rám zůstal vzhledem ke konstrukci bez větších změn i zde proběhly drobné inovace. Zcela nová je aretace desky cykliky, která je nyní duralová stejně, jako držáky kabiny, nový je i držák pohonného akumulátoru a regulátoru. Hlavním a zásadním bodem úprav se stal systém ovládání, jak bezpádlové hlavy, tak vrtulky. Zásadní změnou je přímé ovládání unašečů listů bez použití kompenzátoru. To velkou měrou přispívá k lepší a rychlejší odezvě na ovládání, navíc bez zbytečných vůlí a odporů, což je u bezpádlových rotorů velmi důležité. Stejně jako ovládání hlavního rotoru, bylo přepracováno i ovládáni vrtluky, které má nyní nové duralové smykátko a ovládací páku. Hlavní převod je vyráběn na CNC strojích a dostal nový šikmý převod s modulem 1, který zajišťuje tichý chod s dostatečným přenosem výkonu a dlouhou životnost. Servo ovládání vrtulky má své místo v zadní části hlavního rámu, kde je chráněno před poškozením při pádu modelu. Hlava rotoru i celý ocasní rotor jsou celokovové konstrukce.

Zcela nový je bezpadlový stabilizační systém Gpro, který dodává modelu jak perfektní stabilitu, tak i velkou obratnost ve 3D prvcích. Programovat systém lze pomocí PC, nebo pomocí chytrého telefonu (tabletu) s iOS, nebo Android.

Pohonnou jednotku tvoří výkonný střídavý motor ALIGN 750MX (530KV) řízený programovatelným 80A heli regulátorem 
Castle EDGE HV 80.

Model je dodáván, jako stavebnice včetně motoru, regulátoru, serv cykliky a vrtulky, uhlíkových listů rotoru a stabilizační jednotky Align Gpro.

Obsah stavebnice:

  • Stavebnice T-REX 600E PRO DFC
  • Uhlíkové listy rotoru  600 3G
  • Výkonný střídavý motor 750MX(530KV)
  • Serva cykliky DS 615M
  • Servo vrtulky DS 655M
  • Regulátor otáček Castle EDGE HV 80
  • Stabilizační jednotka Align Gpro

Recenze

Napsat recenzi

T-REX 600E PRO DFC Super Combo

T-REX 600E PRO DFC Super Combo

Stavebnice špičkového vrtulníku třídy "600" s průměrem rotoru 1347mm, poháněný elektromotorem je dodáván včetně motoru, regulátoru, serv cykliky, vrtulky, stabilizační jednotky a listů rotoru.

14 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: