Rádi byste si vlastními silami nebo s pomocí některého z našich lektorů - zkušených RC modelářů sestavili / nastavili / seřídili svůj RC model a nevíte si s tím rady, nedisponujete potřebným náčiním, nemáte vhodný prostor pro realizaci svého RC hobby, nebo prostě doma nemáte potřebný klid? Chcete si vyměňovat zkušenosti a poznatky s lidmi, kteří jsou na stejné RC vlně jako Vy? Nebo se chcete prostě „zašít“ v modelářském světě a v příjemném prostředí si manuální modelářskou prací vyčistit hlavu od všedních povinností?

Pak právě pro Vás je určena naše nově otevřená modelářská dílna v Plzni v DEPO2015 (Presslova/Cukrovarská ul.)


  • Dílna vybavená rozličným ručním a elektrickým nářadím potřebným k RC modelařině.

  • Možnost konzultovat postupy při sestavování / seřizování RC modelů se zkušenými RC modeláři.

  • Můžete volit mezi pravidelným užíváním otevřené dílny za stanovený měsíční členský poplatek (různé uživatelské tarify, cena / 1 hod. zvýhodněná oproti paušálnímu poplatku za jednorázové užití) anebo nárazovou návštěvou otevřené dílny za jednorázový paušální poplatek (250 Kč / 1 hod. S asistencí lektora nebo 125 Kč / 1 hod. samostatné práce v dílně BEZ přímé asistence lektora).

  • Otevřenou modelářskou dílnu najdete na nové adrese v DEPO2015, Presslova/Cukrovarská ul., Plzeň.

  • OTEVÍRACÍ DOBA DÍLNY: v současné době PO 17:00 - 21:00, PÁ 17:00 - 22:00, SO 09:00 - 13:00. Prosím v případě zájmu o užití modelářské dílny nás vždy předem kontaktujte na níže uvedených kontaktech. Je možné se domluvit i na jiném termínu užití dílny - záleží na vzájemné dohodě, vždy se budeme snažit vyjít Vám maximálně vstříc. 

  • V řádu dní zde zveřejníme podrobná pravidla užívání dílny a členskou přihlášku v případě volby pravidelného užívání dílny jakožto člen Modelářského centra Plzeň.

  • Pro více informací nás kontaktujte e-mailem rc.servis@seznam.cz nebo telefonicky +420 608 050 074.