Plánujete program pro firemní akci, dětský den, narozeninovou oslavu, nebo podobnou slavnostní příležitost? Troufáte si vsadit na neobvyklé řešení, které Vám a účastníkům chystané akce umožní vrátit se alespoň na okamžik zpět do hravého a bezstarostného dětského světa a obohatí všední dny o nevšední zážitky s RC modely? Kontaktujte nás a my s Vámi vymyslíme skvělý program pro Vaši akci dle Vašich představ a možností.

Součástí námi připraveného programu může být např.:

1. půjčování RC modelů aut či malých vrtulníků a letadel

2. soutěž s RC modely aut či RC hračkami (př. RC had), vč. přípravy diplomů pro vítěze či zúčastněné

3. letecká RC Show – akrobatické lety s RC modely letadel a vrtulníků na hudbu i bez hudby, noční lety s osvětlenými RC modely 

    (po domluvě lze zajistit účast pilotů-reprezentantů ČR v letech s RC vrtulníky/letadly, kteří se pravidelně umisťují na předních příčkách prestižních soutěží) 

4. workshopy nejen pro děti – např. stavba házedel či jiných jednoduchých stavebnic, stavba halových akrobatických RC letadel, atp.

5. možnost zkusit si ovládání RC modelů na reálném RC simulátoru, možno s projekcí na monitor nebo velké plátno

Konečná podoba programu vždy závisí na vzájemné dohodě. Fantazii se meze nekladou, program Vám vždy pomůžeme „ušít na míru“ příslušné akci a složení jejích účastníků. Je však třeba si uvědomit, že určitá omezení mohou plynout zejm. z prostoru, v němž se má program odehrávat (exteriér x interiér, rozloha, apod.) a z povětrnostních podmínek, má-li se program odehrávat venku.

Na Vaši žádost Vám rádi zašleme modelovou cenovou kalkulaci. Při stanovení ceny je vždy rozhodná celková náročnost programu a místo jeho realizace. O modelovou cenovou kalkulaci si můžete napsat na rc.servis@seznam.cz.

Výběr fotografií z jedné RC Show, kterou jsme realizovali na objednávku jako program firemní akce na Zámeckém Statku Býkov, naleznete ZDE.